Промислові секційні ворота

На промислових об’єктах для контролю і охорони території найчастіше використовують секційні ворота. Головне їх достоїнство — це спосіб відкриття, що робить їх найбільш зручними для використання. Для таких воріт використовується вертикальний спосіб відкриття, і приховують секційні ділянки, які перебувають у стелі приміщення.

Більшість воріт такого типу з автоматичних пристроєм, з різними способами управління. В даний час з’явилася можливість управління за допомогою різних мобільних пристроїв, на які встановлюються відповідні додатки та доповнення. Так як основна вага припадає на комплектуючі пружини, механічно керовані, то й самі ворота можуть бути з автоматичним і з механічним управлінням.

Основними приміщеннями, в яких використовуються такий вид воріт, — складські та гаражні, а так само закриті паркування. За деякими переваг саме для таких приміщень ці ворота найбільш підходять.

Біля воріт даного виду є кілька незаперечних переваг: по-перше, вони безпечні при експлуатації, по-друге, перекривають і захищають велику площу, по-третє, доступні за ціною, по-четверте, вони виготовляються тільки з високоякісних матеріалів, в-п’ятих, можна управляти і автоматично, і в ручну, в-шостих, приємний загальний вигляд.
Промислові секційні ворота

Виходячи з цільового використання, ці ворота можна розділити на три основних види.

  • Перший вид – гаражні, вони в основному використовуються для гаражних приміщень в готелях, готелях, пансіонатах та інших відповідних закладах. Іноді такі ворота встановлюють у приватному будинку і заміському котеджі, для таких приміщень ворота виготовляються за індивідуальним замовленням.
  • Другий – панорамні, вони відкривають доступ до загального огляду внутрішніх приміщень і товарів, що знаходяться в них, перешкоджає прямому доступу до самих товарів. Такі ворота монтуються з декількох секцій, забезпечуючи загальну панораму. Один з варіантів використання — автосалони.
  • Третій вид називається промисловими секційними воротами, вони піднімаються вертикально, володіють високою міцністю і безпекою. Їх можна встановлювати в будь-яких промислових приміщеннях: склади, ангари, автомайстерні. Призначені для проїзду транспорту різного габариту.

Для виготовлення промислових секційних воріт застосовують сендвіч-панелі у вигляді сталевих оцинкованих листів з пінополіуретанової прошарком, листи покриваються спеціальною порошковою фарбою і обробляються полімерним покриттям.

За способом управління ці ворота можуть бути автоматичними з ручним керуванням і дистанційним управлінням. При автоматичному управлінні використовується додаткове пристрій, через який проходить електричний сигнал, який активує ворота. Ручне управління відбувається за допомогою пружинного механізму. Для дистанційного керування використовується спеціальний пристрій, відкриває та закриває ворота за допомогою радіохвиль.

Вибрати й купити промислові секційні ворота можна у виробників, виходячи з ціни і якості пропонованого товару. Також промислові секційні ворота можуть бути доповнені вікнами і хвірткою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>