Використання бежевих тонів в інтер’єрі

Перед початком ремонту слід ретельно продумати майбутній інтер’єр квартири. За допомогою яскравих кольорів можна зарядитися енергією. Спокійна гама, навпаки, здатна подарувати відчуття розслабленості і спокою. Перед тим як замовити гарний дизайн квартири, раджу звернути свою увагу на відтінок.

Бежеві тони практично в будь-якому інтер’єрі не є рідкісними. Їх популярності, швидше за все, висока тому, що людина досить часто стикається з ними в природі. На думку психологів, цей колір є примарою серед інших численних відтінків. Але варто відзначити, що навіть не дивлячись на те, що він всюди, люди рідко надають йому якесь значення. Але при цьому в приміщенні, оформленому в такому колірному тоні, з’являється відчуття спокою.

Інтер’єр, прикрашений в бежеві тони, по праву вважається класичним. Цей колір не вийде назвати нудним, так як він здатний відмінно поєднуватися з іншими численними кольоровими рішеннями, незалежно від їх насиченості. У тому випадку, якщо додаткові кольори підібрані грамотно, то кімната постане зовсім в іншому вигляді.

Якщо оформити інтер’єр тільки в одному бежевому кольорі, то він стане занадто нудним і одноманітним. Тому дизайнери рекомендують застосовувати його тільки в поєднанні з іншими колірними рішеннями. Якщо є бажання оформити приміщення в строгому стилі, не забуваючи при цьому про затишок, то варто скористатися ще чорним і білим кольорами. При поєднанні з жовтим відтінком бежевий колір зможе зробити приміщення яскравим і світлим. При використанні темно-червоних тонів кімната буде більш оригінальною. Класичним варіантом на сьогоднішній день вважається поєднання бежевих тонів з блакитними.

Вітальню, оформлену в бежевий колір, можна доповнити яскравою м’якими меблями або більш класичної дерев’яною. Спальне відмінно буде виглядати в тому випадку, якщо додати в інтер’єр м’які зелені тони. Є можливість доповнити приміщення і рожевими акцентами.

Коричневий і зелений – кольори, з якими дуже добре поєднується беж. Ті люди, які віддають перевагу більш теплі відтінки, можуть скористатися поєднанням бежевого кольору з персиковими тонами. Ліловий і малиновий кольори додають в приміщенні яскравості.

Це лише мала частина всіх можливих варіантів використання бежевого кольору в інтер’єрі. Ніколи не варто забувати про те, що при оформленні приміщень не мала роль відводиться фантазії. Тільки за допомогою неї житловий будинок здатний заграти абсолютно новими, яскравими фарбами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>