Корисні поради при купівлі квартири

231

Хоча б раз у житті кожна людина стикається з такою ситуацією — потрібно купити квартиру в Києві чи іншому місті країни, залежно від потреби людини. Перше, що потрібно вирішити, для яких цілей купується квартира: для життя або для бізнесу.

 Якщо потрібно купити квартиру для себе, в якій ви плануєте жити, то потрібно в першу чергу відповісти собі на ряд питань, щоб з усієї безлічі варіантів вибрати для себе той, який відповідає всім вашим уявленням про квартиру:

  • Місце, тобто район міста, який вам підходить (по наявності різноманітної інфраструктури) найбільше.

Що має бути по сусідству — школа, дитячий сад, транспортна розв’язка, розважальні установи?

  • Тип житлової нерухомості (будинок економ класу, будинок бізнес класу, будинок преміум класу);
  • Цінова категорія, до якої повинна відноситись квартира;
  • Первинний або вторинний ринок нерухомості.
  • Розмір квартири (кількість кімнат).
  • Поверх і поверховість будинку.
  • З ремонтом або після будівельників.

  Якщо ви відповісте собі на ці питання, то підібрати найбільш підходящий варіант буде набагато простіше.

 Далі вже питання техніки як знайти  об’єкт, або звернутися в агентство нерухомості, або пошукати опублікування оголошення в інтернеті, наприклад, на http://svit.com.ua/prodam-kvartira-kiev/city-region=obolon,  друкованих виданнях, або самостійно розмістити оголошення на сайті безкоштовних оголошень такого характеру: «куплю квартиру», «куплю квартиру в Києві», « купити квартиру Київ »,« куплю квартиру Київ »і т.д.

Не слід вчиняти дії з придбання житла поодинці, якщо ви не є професіоналом у цій галузі. Найпростіше запросити ріелтора з агентства, яке добре зарекомендувало себе на ринку нерухомості. Але якщо ви вирішили впоратися без посередника, все одно потрібна консультація фахівців. Аби не сталося неприємних ситуацій, ви повинні бути підковані в юридичних питаннях угоди купівлі-продажу. А це означає, що вам буде потрібна допомога юриста і, можливо, оцінювача квартир. Також обов’язково треба перевірити квартиру на юридичну чистоту.

Кожна людина, незалежно від того, хоче вона купити квартиру або продати її, зацікавлена в особистій вигоді. Тому всі пропозиції сприймайте з часткою критики, ви не зобов’язані вірити продавцю на слово. Цікавтеся у інших фахівців, спілкуйтеся з сусідами по будинку, в якому купуєте квартиру, знайомими, які вже придбали житло.

Абсолютно всі питання, які стосуються вашої майбутньої нерухомості, повинні оформлятися документально і завірятися нотаріально. Не слід беззастережно довіряти усним угодам. Вам пообіцяли залишити меблі або побутову техніку? Вимагайте письмового підтвердження. Вносите заставу? Обов’язково оформіть акт передачі грошових коштів у нотаріуса.

Звичайно, людина, яка зважиласьвся на покупку квартири, аналізує свої фінансові можливості. Якщо немає необхідної суми, подумайте, чи зможете ви оформити іпотечний кредит і вчасно його виплачувати. Всі фінансові питання слід заздалегідь обговорити з вашим кредитором. Часто буває так, що людина, перебуваючи під враженням побаченої квартири, переоцінює свої фінансові можливості, і бере у банку велику суму. Наприклад, щоб відразу зробити ремонт. А потім шкодує про це, адже відсотки виявляються досить серйозними.

 Якщо ви вирішили купити квартиру  для бізнесу, тобто оренда, перепродаж, то питання, на які ви повинні відповісти собі для підбору найбільш кращого варіанту, точно такі ж як і при купівлі квартири для життя, за деяким винятком.

  Важливо пам’ятати,  якщо ви збираєтеся вигідно (не менше 10% річних) здавати квартиру в оренду (довгостроково або подобово), то наявність добре розвиненої інфраструктури має не менш важливе значення ніж новий або не дуже новий будинок.

 Навіть якщо ви тримали все під особистим контролем і скрупульозно перевіряли всі папери, не виключено, що ви що-небудь пропустили. Не засмучуйтеся, адже ідеального в нашому житті немає нічого, особливо квартир. Краще привітайте себе з придбанням нерухомості і похваліть за виконану роботу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>