Керамограніт — відмінність і застосування

Велика популярність серед оздоблювальних матеріалів, без сумніву належить керамогранітної плитки. Вона стоїть в одному ряду з обробкою деревом або ламінатом, оскільки дає можливість зробити декор високої якості, просто і швидко. Особливою популярністю останнім часом користується керамограніт Твк Керама Марацци, зважаючи на її зовнішню привабливость з матовою поверхнею зробленою під деерво. Варто розібратися, у чому привабливість цього матеріалу.

Перше — для виготовлення керамогранітної плитки використовуються тільки натуральні компоненти, такі як, кварцовий пісок, глина, польовий шпат. Процес виготовлення не вимагає високих технологій, це обробка суміші всіх компонентів під високим тиск і випалюванням, понад тисячу сто градусів. А саме таким впливам піддається натуральний камінь. А результат це високоміцний матеріал з низькою абразивністю. Процес схожий з отриманням кераміки, але додається гранітна плитка.

Вражають і властивості керамограніта. За спеціальною шкалою, що визначає відносну твердість матеріалу (МОНС), керамограніт має від 6 до 8 одиниць. Той же, натуральний камінь має 6 одиниць, а алмаз 10 одиниць. Такі ж високі показники і по міцності і при пробі на злам. Він практично не реагує на вплив органічними та неорганічними сполуками.

Варто відзначити головне, даний матеріал практично не поглинає вологу. Іншими словами, цьому матеріалу не страшний ні мороз, ні спека, він байдужий до вологого клімату, різких змін температурного режиму. Що робить його не замінним в зовнішньої обробки заміських будинків і міських будівель.

Виробництво даного матеріалу не стоїть на місці, з’являються все нові і нові види плитки. Змінюють його зовнішній вигляд і дизайн. Колірна гамма і текстурний малюнок може задовольнити будь-який вишуканий смак. Хотілося особливо відзначити виготовлення плитки з особливою поліруванням і блиском, який досягається додаванням спеціальних мінеральних солей. Така плитка дуже красиво виглядає на фасадах будівлі. Екологія теж не залишилася осторонь. Виробники попіклувалися про те, що б прибрати ефект радіації, яким грішить природний граніт.

Для підлогового покриття така плитка випускається з рельєфним малюнком, що б прибрати ефект ковзання, причому малюнок прописується або краще сказати напресовується на всю глибину плитки. Вам достатньо відвідати будь-який торговий центр, вокзал і навіть метро, ви побачите наскільки обширна, область застосування. І це не випадково, адже будівництво більшості об’єктів ведеться комерційними організаціями, а низька собівартість даного матеріалу істотно знижує вартість об’єкта. Будівельні компанії із задоволенням використовують її і в побутовому будівництві, в під’їздах будинків, в квартирах, зокрема при обробки ванних і туалетних кімнат, передпокоїв.

Виробники так само подбали про те, щоб матеріал був легкий в обробці, ця якість дає можливість підганяти плитку за розмірами на місці, а, не відсилаючи її в спеціальні майстерні або використанні додаткового дорогого обладнання.

Така популярність матеріалу досягається не тільки його характеристиками, схожими з натуральним гранітом і мармуром, але і ціною, адже як штучний камінь, керамограніт значно дешевше своїх натуральних аналогів. Розміри плитки, як правило, від 10х10 сантиметрів, до 120х120 сантиметрів, як прийнято говорити крок у розмірі становить 5-10 сантиметрів. Товщина плитки, яка варіюється від 7 до 25 міліметрів, підбираю за типом використання, якщо підлогу, то не менше півтора сантиметрів.

При купівлі радимо вибирати плитку за розмірами, дизайном, кольором а не по виробнику, справа в тому, що наші виробники не чим не поступаються зарубіжним аналогам.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>