Яка техніка потрібна для будівництва будинку

Доброго часу доби шановний читач, сьогодні я хотів би трохи розповісти про те, яка спецтехніка потрібна буде для будівництва приватного житлового будинку.

Отже, почнемо з самого початку, припустимо ви купили ділянку, а тому залишилося старе ветху будівлю, відповідно необхідний демонтаж. Для демонтажу слід скористатися послугами бульдозера та екскаватора. Орендувати екскаватор буде набагато краще, ніж бульдозер, так як екскаватором можна буде в подальшому скористатися під час навантаження будівельного сміття. Далі для того, щоб вивести весь сміття, потрібно буде орендувати Камази або самоскиди. До речі якщо самоскиди вам сподобаються за ціною, то не втрачаємо номер, надалі вони ще потрібні будуть.

Після того як у нас залишився тільки один ділянка, слід встановлювати фундамент. Від виду фундаменту, техніка також буде різна. Якщо це буде звичайний фундамент, з використанням цементу, то необхідно буде наймати екскаватор для риття траншеї, і міксер що залити цемент. У випадки якщо в якості фундаменту будете використовувати металеві палі, то необхідна оренда ямобура. Послугами ямобура можна і не користуватися, але тоді вам доведеться вручну всі закручувати, а це непроста справа.

Після того як робота з фундаментом закінчена, слід братися за зведення стіна. У випадки якщо ви використовуєте цегла або дерев’яні колоди для будівництва, вам знадобиться кран. Кран послужить для подачі колод на верхні вінці, для монтажу даху. Якщо будинок цегляний, то з допомогою крана можна піднімати цеглу на висоту, подавати цемент, пісок та інші комплектуючі.

Після того як стіни будинку зведені, необхідно буде виконати декоративну обробку, і утеплення. Для цих цілей зазвичай використовують автовишку. З її допомогою також можна з легкістю монтувати труби, утеплювати фасад, встановлювати наличники і зовнішнє облицювання. Загалом, всі види роботи на висоті, краще і безпечніше виконувати за допомогою автовишки.

Нарешті будинок побудований, але робота ще не закінчена. Далі у багатьох випадках господарі облагороджують свої ділянки. Хтось планує там вирощувати овочі, а хтось просто хоче гарний газон. Для цих цілей необхідний спеціальний грунт або чорнозем. Знову ж потрібно КамАЗ або самоскид і екскаватор. Якщо територія велика. То для вирівнювання грунту знадобиться оренда грейдера або бульдозера.

Як бачите, дуже багато всього потрібно орендувати. Зрозуміло, купувати це все не потрібно, навіть в деяких випадках можна відмовитися від деяких видів техніки, і взяти в руки лопату, і покопати пару годинок, тим самим заощадивши пару тисяч рублів. Загалом, вирішуйте самі, як чинити.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>