Як правильно вибрати меблі

Усе більше набирає популярність покупка меблів для свого будинку. Меблі займає практично половину нашого житла, тому вибрати її правильно, просто необхідно, щоб не купувати її кожні пару років. Але як же вибрати якісну меблі, а головне де, давайте трохи пробіжимося по основних пунктах.

Найперше, на що слід звернути свою увагу, це місце покупки. У кожному місті є свої місця, де продається меблі. Слід розпитати у друзів і знайомих, хто купував недавно меблі. Розпитати які плюси вони знайшли в це меблів, а що їм не сподобалося. Але не слід вважати, що якісна меблі продається тільки у великих магазинах.

Зараз стало популярним купувати меблі в інтернет магазинах. У багатьох недовіра до таким ресурсом, і даремно. Не всі обманюють, і тим більше ви віддаєте гроші за меблі тільки після того, як вам її привезуть. Для пошуку просто наберіть в інтернеті інтернет магазин меблів. Оцініть весь каталог меблів, яка гарантія, і дуже важливо відгуки, про відгуках, можна судити, якісна ця меблі. До того ж в інтернет магазинах продається меблі набагато дешевше, так як немає необхідності орендувати торговельний зал, і платити зарплату продавцеві, звідси й економія.

вибрати меблі

Розміри і габарити меблів

Перед тим як купувати меблі, слід все ретельно заміряти, а краще всього вибрати спеціального замірника, якщо це, наприклад, кухонна гарнітура або стінка у вітальню. Якщо, наприклад ви купуєте диван, то подумайте, де він буде знаходитися, як він впишеться в приміщення, і яких розмірів він повинен бути.

Якщо ви купуєте готову меблі в салоні, то замете всі рулеткою, і подумайте, чи впишеться вона у ваш будинок, залізе вона в отвори і інше. Від правильних розмірів залежить багато чого, так що щоб потім не сумувати, не полінуйтеся, і зробіть виміри.

Каркас меблів

Трохи про каркасі. Каркас в основному вибирається для м’яких меблів, дивани або ліжка. Найміцніший каркас, це з заліза. По можливості огляньте всі зварні шви, та й взагалі якість металевих пластин, чи немає тріщин або іржі.

Металокаркас використовується не скрізь, в основному також використовують і дерев’яний каркас. До дерев’яного каркасу слід ретельніше придивитися. Подивіться також, чи немає тріщин або колов, оброблене дерево захисними складами, і немає місць з гнилими дошками. Якщо є хоча б кілька гнилих місць, то швидше за все вся конструкція буде гнити, та заодно виділяти неприємний запах.

Зрозуміло всі дивани і ліжка зазвичай обшиті, і немає можливості оглянути, але тоді хоча б поцікавтеся у продавця, може виявиться чесним, і все розповість, або хоча б покаже відповідні документи.

Наповнювачі та тканина для м’яких меблів

Для того щоб наприклад диван був м’який, використовують спеціальні амортизаційні пружини і наповнювачі. В якості наповнювача використовують пенополиреутан або звичайний поролон. Переконайтеся в якості наповнювачів, рівномірно вони розподілені по всій поверхні. Також поцікавтеся у продавця про наявність відповідних гігієнічніх сертифікатів. Спати на горі хімікатів, теж не діло.

Для оббивки використовують різні оздоблювальні тканинні матеріали. Зазвичай це натуральна або штучна шкіра, флок або шенил. При виборі тканини зверніть увагу на подальший догляд за тканиною. Схильна вона деформації, яка в неї міцність, і як за неї можна доглядати. Деякі види тканини не бажано мочити, інші негативно відносяться до різних порошків і миючим засобам, так що переконаєтеся в якості матеріалу.

Гарантія, доставка і збірка

Після того як ви всі дізналися і вибрали собі підходящу меблі, слід починати оформлювати угоду. Слід дізнатися яка гарантія на товар, скільки років становить термін служби меблів, при правильному монтажі та догляді. Є у них доставка, підйом на поверх, і скільки все це буде коштувати. Все це слід дізнатися заздалегідь, щоб після того як вам все привезуть і занесуть, не виставили кругленький рахунок за послуги.

Чимало важливо наприклад для корпусних меблів, є складання. Якщо ви сумніваєтеся у своїх силах, а тим більше якщо взагалі ніколи ніс оббирали меблі, то краще замовте і подальший монтаж. Зібрати тумбочку зможе будь-хто, а от правильно встановити кухонний гарнітур і повісити полки, зможе не кожен. Був випадок у знайомих, через місяць після того, як вони самі поставили кухню, у них все навісні шафи впали, пошкодивши стіни і трохи кухонного обладнання.

Ось напевно і все, на що слід звернути увагу при покупці і виборі меблів для свого будинку. Ще раз повторюю, що кращим варіантом буде хороший відгук про фірму з вуст друзів і знайомих. Всього доброго.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>