Як позбавитися від гризунів у будинку?

Миші є переносниками небезпечних захворювань для людської життєдіяльності. Тому, слід негайно застосовувати активні заходи в разі фіксування перших ознак існування в будинку гризунів.

На жаль, ці істоти дуже живучі, хитрі, а також швидко пристосовувані до одного і того ж виду отрути або пасток. Для початку необхідно визначити причину появи мишей і відповідно ліквідувати її. Це може бути скупчення сміття у важкодоступних місцях або гниючі залишки їжі.

Мишоловки. Простий і дешевий метод позбавлення, актуальний лише при малій кількості гризунів. Для приманки використовують печиво, бекон або сало. Сир не дуже ефективний. Противники вбивства можуть скористатися мишоловками передбачають лише упіймання шкідників.

Як позбавитися від гризунів у будинку?

Отрута. Застосування отрут спосіб ефективний, але шкодить не тільки мишам, а й здоров’ю людини. На час застосування отрути бажано залишити приміщення, а також ліквідувати для гризунів доступ до води і продуктів харчування.

Кішка. Неефективний метод, оскільки сучасні коти дуже привчені до сухих кормів. Але якщо у ваших друзів або сусідів є котячі, які вже позитивно зарекомендували себе в цьому плані, то метод дуже навіть може спрацювати.

Різкі запахи: м’ята, оцтова есенція, лавровий лист. Різкі запахи допоможуть відлякати мишей. Також можна посадити м’яту біля будинку.

Гіпс. Змішати алебастр з борошном, висипати суміш в ємність біля нірок, а поруч поставити ємність з водою. Коли миші випробують ласощі, суміш в шлунку буквально застигне і вб’є їх.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>