Безпека в дитячих кімнатах

У своїй кімнаті дитина проводить найбільше часу: спить, грається, вчиться, переодягається. Тому кімната повинна бути не тільки барвистою і переповненою іграшками, але також — безпечною.

В першу чергу при облаштуванні безпечної дитячої кімнати потрібно вибрати відповідну підлогове покриття. Діти дуже рухливі, і якщо у вас слизька підлога, то дитина дуже ймовірно може травмуватися.

Розглянемо особливості найбільш популярних для даного виду кімнат підлогових покриттів:

1.Ковролін. Перевага перед звичайними килимами: добре приклеєні краю оберігають від цепляния під час бігу.

2. Пробкова підлога. Плюси цього покриття полягає в тому, що воно універсально вписується в будь-який дизайн, добре зберігає тепло, не слизьке, а ще це дуже м’який і екологічно чистий матеріал. Він придатний для всіх видів прибирання: мокрою і сухою.

3. Паркет володіє перевагами теплоізоляції, міцності та екологічності. Один з кращих, але, одночасно, і найдорожчих варіантів покриття. Ще одним недоліком буде потреба в посиленому догляді й збиранні.

Безпека в дитячих кімнатах

Наступним кроком в облаштуванні дитячої є вибір меблів. Критерії вибору: стійкість, висока якість монтажу, екологічність. Меблі не повинна мати гострих кутів.

Безпечні вікна. Однозначно встановлюйте сучасні склопакеты, також можна дозамовити функцію «дитячого» замку, який не дозволить вашим дітям самостійно відкривати вікна.

Ховайте розетки. При сучасних технологіях всі дроти можна легко підняти і заховати, ускладнивши доступ для дітей, а також красиво замаскувавши в стінці або меблів.

Уникайте в дизайні дитячих кімнат стекол і дзеркал. В крайньому випадку дзеркало може перебувати з внутрішньої сторони шафи або в зоні недосяжності дитини.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>