Типи систем для відведення стічних вод

Для більшості власників приватних будинків, після закінчення будівництва, встає питання про вибір системи і способі для відводу стічних вод. Вибір систем для каналізації в основному визначається наявністю можливості підключення до загального каналізаційного колектора. Але бувають випадки, що поблизу немає таких загальних колекторів, що тоді робити?

Безнапірна система

Безнапірна система, є самим простим варіантом. Суть роботи полягає в тому, що прокладається мережа труб, по яких вода сама стікає в загальну каналізаційну систему, під впливом сили тяжкості. Тобто каналізаційні труби, повинні бути трохи вище рівня, каналізаційного колектора, і перебувати під невеликим кутом.

Цей варіант самий простий і не вимагає особливих зусиль і вкладень з вашого боку. Але бувають випадки, що поруч не передбачено інфраструктурою загального очисного колектора, що ж тоді робити, тоді доведеться шукати інші варіанти.

Напірна система каналізації

Дана система використовується для стоку стічних вод під тиском, якщо самопливом не виходить. Для використання даної системи, доведеться купувати спеціальну насосну систему, в яку входить один або два насоса та спеціальний резервуар для збору стічних вод невеликий пульт управління.

Система для домашньої установки

Даний спосіб використовується, якщо хоча б недалеко, але все ж є громадська каналізація, але рівень каналізації будинку, значно нижче рівня громадського колектора.

Дана система працює так. У спеціальному резервуарі постійно набираються стічні води, і після досягнення певного рівня, насос починає відкачувати води в загальний каналізаційний колектор. Деякі виробники цих систем, пропонують досить невеликі розміри системи, які легко вмістяться в будь-якому будинку.

Система біологічного очищення вод

Дана система використовується, якщо в окрузі немає ніяких колодязів, наприклад, якщо ви побудували будинок в лісі та на дачній ділянці. Коли інші методи відведення стічних вод не підходять, на допомогу приходить біологічна очитку стічних вод.

Суть роботи полягає в тому, що також встановлюється спеціальна установка, і окремі резервуари, які за рахунок очищувальних механізмів, очищають стічні води. У результаті на виході виходить чиста вода, яку можна використовувати для поливу ділянки, або для інших необхідностей. Єдиний мінус цієї системи, що вона коштує набагато дорожче, ніж інші.

Як бачите рішення знайти можна завжди, тільки ціна даних рішень може бути різною, від дешевого до дорогого. Для більш ретельної консультації з виведення стічних вод, краще всього звернутися до фахівців у перевірені фірми, які повністю проаналізують всю ситуацію, і запропонують варіанти для вирішення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>