Переваги пластикових дверей на балкон

fotookno3івирп

Балконні двері — це не просто захисна конструкція, а важливий функціональний елемент будь-якої квартири. Вона виконує дві функції: захищає житлове приміщення від холоду і є додатковим джерелом природного освітлення.

Не так давно всі двері і вікна робили з дерева, але сьогодні їх практично повністю витіснили пластикові конструкції. Вони володіють рядом незаперечних переваг і краще справляються з покладеними на них завданнями.

Характеристики конструкції

Незважаючи на широкий вибір продукції, багато хто воліє встановлювати саме пластикові двері, і причин цьому досить багато.

По-перше, вони виключають можливість появи протягів і добре захищають від холоду, якщо балкон не утеплений.

По-друге, їм не страшна підвищена вологість і температурні перепади, так що їх нерідко використовують для басейнів і саун.

По-третє, пластикові двері на балкон володіють прекрасною звукоізоляцією, і після їх установки можна забути про сторонні шуми з вулиці, особливо якщо ви живете в густонаселеному районі або біля проїжджої частини.

9 тап

Не можна не відзначити і високу естетичність подібних конструкцій. Класичні пластикові двері білого кольору — не єдиний можливий варіант. Існують також поверхні, що імітують натуральну деревину, і обшивка пластиком різноманітних квітів. Підібрати балконні двері під будь-який інтер’єр не складе труднощів.

Розміри скляної вставки в двері теж можуть варіюватися на ваш розсуд. Якщо ви хочете, щоб у кімнаті було більше світла, можна замовити повністю скляні двері від підлоги до стелі. Є й класичні варіанти, на зразок звичних дерев’яних дверей, як у квартирах радянської побудови.

Користуватися пластиковими дверима дуже зручно. Наявність якісної багатофункціональної фурнітури дозволяє відкривати їх повністю, залишати невеликий вентиляційний зазор зверху або збоку.

Передбачена також і техніка захисту житла — дверна ручка зазвичай монтується тільки з внутрішньої сторони, тому потрапити в будинок зовні неможливо.
Пластикові двері роблять з того ж профілю, що і вікна, однак у них все ж таки присутні свої конструктивні особливості. Так, для підвищення міцності виробу його оснащують армованим сталевим профілем.

Корисна порада: При виборі пластикових дверей звертайте увагу на моделі, армування металевою сіткою. У процесі експлуатації вони не будуть деформуватися і прослужать кілька десятиліть.

Більшість дверей мають подвійне скління. Замовити скло теж можна на свій вибір — матове, загартоване, пропускає ультрафіолет, тоноване, і навіть вітражне. Особливу увагу звертайте на фурнітуру — від її якості залежить зручність і терміни використання дверей. Як правило, в подібних конструкціях встановлений поворотно-відкидний механізм.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>