Переваги електрокаміна

Затишний зимовий вечір… Які асоціації виникають у вас? Гарячий чай, цікава книга і приємне потріскування дров у каміні… Безсумнівно, присутність в будинку каміна не тільки наповнює її теплом, але і приносить відчуття комфорту і захищеності. І якщо ви бажаєте випробувати всі принади камінного затишку, але вас зупиняє те, що живете ви на шостому поверсі багатоповерхівки, не впадайте у відчай! Завдяки сучасним технологіям встановити камін можна і в «міських джунглях», при цьому не потрібно буде турбуватися ні про встановлення димоходу, ні про пошук дров.

Електричний камін вже дано не новинка на ринку дизайну інтер’єрів, однак для багатьох він може стати справжнім відкриттям. По суті електрокамін — це електрична пальник, що імітує справжній вогонь і поширює тепло.
Переваги електрокаміна
Які ж переваги є у електрокаміну перед звичайним, дров’яним каміном?

1. Для електрокаміна не потрібно встановлювати димар, що у квартирних умовах майже неможливо, а також його установка проводиться з мінімальним забрудненням приміщення.

2. Розтоплювати такий камін не потрібно, що дуже економить час і сили. Досить натиснути на кнопку пульта — і ваша кімната наповниться теплом і приємним світлом.

3. При необхідності електрокамін можна переносити або відключати від мережі.

4. Якщо на вулиці спека, то режим обігріву можна вимкнути, залишивши тільки ефект палахкотіння полум’я.

5. Споживання електроенергії у такого каміна мінімальне: близько 100 ватт при імітації вогню, і 1-2 кВт при додатковому обігріві. У середньому електрокамін здатний обігріти приміщення площею 20 кв. м.

6. Величезний асортимент електрокамінів дозволяє підібрати модель практично до будь-якого дизайну інтер’єру: від суворої класики до сучасного хай-тека.

7. Такий камін набагато більш безпечний. Він містить спеціальні датчики, які запобігають перегріву і вимкнути прилад у разі падіння.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>