Оздоблення стін декоративною штукатуркою

Останнім часом все більшу популярність набирає обробка із застосуванням декоративної штукатурки. Використовуючи такий вид покриття, ви будете вражені тим вибором рельєфних скульптур і зображень, що є доступними, різноманітністю колірної гамми і малюнків. До того ж цей натуральний матеріал, що містить у собі тільки природні речовини, є нешкідливим і екологічно чистим.

Ви можете обробити дитячу кімнату сюжетами мультфільмів або популярних казок. Відтворити у себе в кабінеті вигляд офісу, у стилі, властивому державним установам. А також надати стінам і стелі приміщення вигляд каменю або дерева з відтворенням всіх тріщин вигинів і нерівностей, що відрізняються натуральністю. З застосуванням венеціанської штукатурки всі ваші ідеї та фантазії стануть дійсністю!

Оздоблення стін декоративною штукатуркою

В сучасному світі такий вид обробки стає модним не тільки для квартир і приватних будинків, а також і для офіційних приміщень, державних установ, в готелях, магазинах і ресторанах. В Будинку відпочинку, у лікарняному закладі, в спортивному клубі — скрізь, використовуючи декоративну обробку можна створити відповідний дизайн. У складі венеціанської штукатурки: натуральне вапно з домішкою декількох природних компонентів цим і зумовлюються її унікальні властивості, завдяки яким вона вважається матеріалом двадцять першого століття.

Якщо завдання виконано правильно, дотримуючись правильній технології, композиції не загрожують не осипання, не тріщини, і вона на довгі роки збережеться в первозданному вигляді, зберігаючи яскравість кольорів і властивості. Доручіть проведення ремонту першокласним фахівцям і будьте впевнені — результат перевершить всі очікування.

Звичайно, в складі матеріалу венеціанської штукатурки присутні деякі в’яжучі речовини та супутні їм компоненти, небезпечні безпосередньо при проведенні самих робот, але якщо цією справою займаються професіонали, дотримуючись елементарних правил безпеки, ризик мінімальний. До того ж при висиханні ці речовини стають нешкідливими — як наприклад пластмаса, з якої виготовлені домашні побутові прилади.

Великий плюс при нанесенні декоративної штукатурки в тому, що вона:

— наноситься на поверхню абсолютно будь-якого хоч трохи шорсткого матеріалу (цегла, гіпсокартон, бетон, дерево і багато іншого);

— при нанесенні її товстим шаром можна приховати всі недоліки, нерівності та похибки основної стіни;

— це покриття дуже міцне, воно не піддається механічним пошкодженям, подряпинам.

Віддаючи данину унікальності і якості такого виду декоративної штукатурки, зазначимо, що повсюдне застосування це вже лише питання часу. З застосуванням новітніх технологій і розробок, удосконалення венеціанської штукатурки прикрасить ваш будинок.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>