Напівсуха стяжка

Напівсуха стяжка — це найефективніший метод вирівнювання підлоги. По завершенню заливки стяжки приступати до опоряджувальних робіт можна по закінченню тижні. Такий вид покриття буде актуальний для тих, хто бажає провести ремонт в короткі терміни. Головна перевага напівсухий стяжки — це можливість ходити по ній по закінченню 12:00. Таким чином, застосування даної технології дозволяє скоротити термін приблизно на 20 днів по порівняння з використанням звичайної бетонної стяжки з великою кількістю води.

Завдяки такій технології можна скоротити не тільки терміни, але і витрати на оренду обладнання, у випадку з комерційним приміщенням. Основною перевагою напівсухий стяжки є те, що вона рівномірно розподіляє тепло, тому широко використовується для конструкції теплих підлог.

Напівсуха стяжка

Переваги технології напівсухий стяжки:

  1. Висока продуктивність. За одну робочу зміну можна обробити приблизно 300 м2;
  2. Безпека на кожному етапі;
  3. Приготування розчину проводиться безпосередньо на об’єкті;
  4. Не розтріскується при висиханні;
  5. Для подачі готового розчину на поверхню використовується насос;
  6. Під час заливання розчину будь протечки виключені;
  7. Не потрібно додатково вирівнювати поверхню.

 
Напівсуха стяжка — це ідеальне покриття. За останні роки цей вид обробки став популярним завдяки великій кількості достоїнств.

Етапи робіт

Для проведення оздоблювальних робіт необхідно в першу чергу підготувати підставу, очистивши його від пилу та сміття. Для ідеального зчеплення розчину з основою проводитися грунтування спеціальними сумішами. Якщо в приміщення є якесь підлогове покриття, то його необхідно заздалегідь видалити. Також на першому етапі проводяться роботи по виміру, а також розрахунок необхідної кількості суміші. Наступним кроком стане укладання ізолюючих матеріалів, які фахівець вибере в залежності від призначення і особливостей приміщення.

Щоб підлога вийшов рівним, приділяють особливу увагу розстановці маяків, за якими надалі вирівнюють суміш. Також важливим етапом у підготовці є приготування розчину. Через особливості суміші необхідно використовувати точно вказане кількість води, яка залежить від особливостей об’єкта і виду робіт. У результаті змішування всіх інгредієнтів повинен вийти не текучий розчин. Правильно приготовлена ​​суміш, ніколи не липне до інструментів і не виділяє велику кількість води при стисненні. Останній етап це вирівнювання і затирка готової підлоги. Роботи, виконані кваліфікованими фахівцями — це запорука високої якості та довговічності підлогового покриття.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>