Ігор Коломойський очолював Дніпропетровськ 13 місяців: підсумки

Коломойський мав репутацію захисника, людину, яка не дала «російському світу» поширитися на Дніпропетровщину і при цьому зберіг спокій і стабільність в регіоні. Ангелом во плоті екс-губернатора теж не назвеш: всім добре відомо, що він не нехтував незаконними методами. Як написав радник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, «часто вони діяли за принципом «око за око», «зуб за зуб».

Коломойський

Навесні 2014 Дніпропетровськ одним з перших відреагував на початок бойових дій — зміцнив область блокпостами. Як повідомляє новини дня в Україні, тут вперше були створені батальйони територіальної оборони. Крім цього, місто стало столицею волонтерських рухів і базою розміщення Центру обміну військовополоненими Володимира Рубана. Обладміністрація багато допомагала і обласній лікарні ім. Мечникова, куди везли самих «важких» бійців. Тут же почали приймати переселенців з Криму і Сходу.

Не без шуму відбувалася зміна керівництва Дніпропетровської міськради, яке вважалося наближеним до регіоналів. Зараз вже порушено кримінальну справу про викрадення Олександра Величко, якого нібито вивезли в Піски і там змусили підписати зізнання у прикритті шахрайських схем. До речі, заява Величко про його викрадення використовується СБУ для розслідування про існування в Дніпропетровській ОДА «міжрегіонального злочинного угруповання».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>